rus

lv
eng

«..lai kļūtu par īstu fotogrāfu, jāmācās skatīties ar dvēseles acīm,

jo fotokameras īstais objektīvs – tā ir sirds un dvēsele.»

Karsh Yousuf


Mūsu dzīve – notikumu secība, un fotogrāfa uzdevums ir palīdzēt Jums atcerēties vislabāko! Jo laba fotogrāfija – viens no veidiem, kā attēlot mūsu dzīves dažādos posmus.

Mūsdienās, tehnoloģiju laikmetā, fotogrāfa profesionalitāti nosaka ne tikai dārga aparatūra – jo tā ne vienmēr garantē spilgtas un atmiņā paliekošas fotogrāfijas, bet arī meistara talants. Mans kredo – par fotogrāfu nekļūst, bet piedzimst.

 

 

Ērtības labad es sadalīju savas fotogrāfijas nodaļās.

 

Daba: Dažreiz pastaigājies pa mežu un ievēro simpātisku taciņu vai klajumu, vai brauc ar mašīnu un ieraugi skaistu skatu uz upi, kuru gribas nofotografēt.

Pilsēta: Pilsēta, kas grimst zem lielas sniega kārtas un ir tukša 1. janvāra rītā, pilsēta, kas ir krāsu cilvēku un noskaņu pārpilna.
Portrets: Sejas, noskaņas, emocijas Žanrs: Fotogrāfijas, kas neiekļāvās nevienā no nodaļām. Par kaut ko stāsta, par kaut ko klusē.
Kāzas: Spilgti momenti, ko noķer fotokameras objektīvs. Laimīgas sejas, kas izstaro gaismu un sauli. Un, protams, mīlestība, smaidi un prieks. Reportāža: Koncerti, izstādes, prezentācijas, sporta sacensības, dažādi pasākumi, jubilejas un svētki.

Zīmējumi: Idejas, kas realizētas Photoshop un Adobe Illustrator programmās.

  © all right reserved www.photolga.lv